Çift Şaftlı Kırıcı
Çuval, big-bag, film balyası, araba lastiği, kablo, halat gibi kırma makinesinde kırması zor olan malzemelerin ön kırılmasında kullanılmaktadır. Ön kırılmaya tabi tutulmuş malzemeler kırma makinesinin hem kapasitesini, hemde bıçak ve hizmet ömrünü uzatmaktadır.
Tırnaklı ve düz bıçaklar vasıtası ile parçalanan ve boyutları küçültülen malzemeler ikinci kırma makinesinde istenilen ebatlara düşürülmektedir.
Olası malzeme sıkışması, aşırı yüklenme yada metal parça kaçması gibi durumlarda otomatik durma, ters yöne çalışma ve alarm verme özelliğine sahiptir.
Çift şaftlı kırıcılarımız tırnaklı ve düz bıçakları takma civatalı olup değişim esnasında kolay ve pratiktir.
Tüm kırma makinelerimiz nakliyede, kurulumda ve işletmede kolaylık sağlayan kompakt ve ergonomik tasarıma sahiptir. Bakım ve temizlik için makinelerimizin her noktasına kolaylıkla ulaşılabilir, hizmet ömrü süresince minumum bakıma gereksinim duyulur. Makineler üzerindeki mevcut güvenlik switchleri, kullanım ve bakım sırasında kullanıcı için, CE sertifikamızında kanıtladığı üzere maksimum iş güvenliğini garanti eder.
Geliştirilmiş rotor ve rulman yatağı tasarımlarımız, makine dışında yataklama ve özel bıçak sistemleri ile uzun ve güvenli hizmet ömrü sağlar.
Ayaklar üzerine monte edilmiş gaz altı kaynaklı, güçlü çelik şase, fanla, bant ve helezonlu taşıma sistemleri ile kırılan malzemeler makine dışına taşınmaktadır.
VDS-800 VDS-1200 VDS-1500
Rotor Boyu 800 mm 1200 mm 1500 mm
Rotor Çapı 380 mm 480-600 mm 480-600 mm
Bıçak Sayısı 84 adet 126 adet 156 adet
Motor Gücü 7,5 KW x 2

15 KW x 2

30 KW x 2

55 KW x 2

75 KW x 2

90 KW x 2

Varlı - Ship Rope, Pet Strip Shredder

Varlı - Metal Shredder